| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am o problema destul de serioasă și nu îi găsesc rezolvarea...am 24 de ani si de doi ani de zile nu am mai avut o relație cu o fată și am zis să iau o pauză să nu mai avânt intr-o altă relație din care să am/avem de suferit. problema este ca nu mai știu sa mai " cuceresc", nu mai stiu cum sa vorbesc cu ele, m-am plafonat in ultimul hal, nu stiu cum sa imi recapat increderea in sine. Dacă ai întâmpinat o problemă similară spune-mi te rog cum ai reușit!

Mulțumesc mult pentru răspunsul dumneavoastră!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca e mai bine sa fii singur, de certat o sa te certi cu oricare din ele care face parte din viata ta asa ca invata sa te bucuri de viata fara prietena, nu te amageste cu banii macar

| ania a răspuns:

Roagă-te să te ajute Dumnezeu să o întâlnești pe viitoarea ta soție.Pe un văr de al meu l-am întrebat în timpul facultății dacă are prietenă, mi-a spus că nu are, că nici nu caută dar în fiecare zi se roagă pentru viitoarea lui soție și e sigur că la momentul potrivit Dumnezeu i-o va scoate în cale. După ce a teminat facultatea și s-a angajat, o mătușă i-a dat numărul de telefon al unei fete, pe care asunat-o, s-au întâlnit și a fost foarte încântat de ea, era o fată foarte frumoasă, deșteaptă, serioasă și invers. Sunt căsătoriți de vreo 12 ani și sunt superbine.

| RAY a răspuns:

Ti-ai pierdut increderea in tine sau in sexul opus?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

De ce uitati oare sa fiti barbati?

Răspuns utilizator avertizat