| DamiPapucii a întrebat:

am o problema reglez bine ceasul de la calculator si cand inchid calculatorul si apoi intru din nou mie mia arata ca e alata ora nu ora care am pus-o eu.De unde pot seta sa stea permanent cum il reglez eu?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.pai,cred ca ai bifat " Automatically synchronize with an Internet time server". intra la ceas, apoi la Internet Time.si debifeaza aia.dai ok.big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sihastrul a răspuns:

Time/zone (GMT+02:00) Athens, Bucharest, Istanbul/setata ora/apply/ok.

| JoinTu a răspuns:

Asa s-a intamplat si la mine la calculator si am reinstalat windowsul de 2 ori si degeaba pana i-am schimbat bateria si acum merge happy