| xFaith a întrebat:

BUna TPU, am si eu o intrebare : Credeti ca o mama-soacra, ar putea iubi mai mult o nepoata ( fata fratelui ei ) decat o nora? Argumentati happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soaca niciodata nu o inghite 100% pe nora-sa asa ca fi sigura de afirmatia urmatoare: Isi iubeste babele sau cunostintele cu care barfesc si copii ei.

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Normal,daca sunt din acelasi sange!happy

| mixxjim a răspuns:

Da, sigur ca da, au acelasi singe, o nora este practic o straina

| 21ndstillachild a răspuns:

Pai intrebarea trebuia sa fie formulata, Credeti ca o mama-soacra, ar putea iubi mai mult o nora decat o nepoata?!

| lucigabi a răspuns:

Logic.doar e sange din sangele ei!

| Sмιle a răspuns:

Bineinteles! O nora e practic o straina pentru " mama-soarca " pe cand o nepoata face deja parte din familia ei, e normal sa-si iubeasca familia mai mult ca strainii, Oricum gasesti greu o soacra care sa isi accepte nora si sa o mai si iubeasca. Pff si mai greu.

| Gabitza2828 a răspuns:

Da tot ce e posibil dac ele sunt firi identice si tu esti o fire opusa categoric da