| anonim_4396 a întrebat:

Familia mea e prietena cu familia unui baiat,ma priveste cu niste ochi,imi zambeste cand ma vede, iar a doua zi de Craciun am ramas acasa la el doar eu, vara lui si eu cu fratiorul lui.A intrebat-o pe vara lui la ureche cum ar fi daca ar iesi cu mine! Parintii nostri cand sunt eu cu el in aceeasi incapere tot fac glume de genul "Stai fata in fata cu socrul tau" si ceva de genu iar el se roseste la fata si zambeste! E mai mare ca mine cu 2 ani ca mine.el are 14 iar eu 12.Ma place?

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sigur ca te place.Este ceva normal aceasta atractie dar inca sunteti prea tinerei pentru astfel de lucruri.

| Iunix a răspuns:

Da este foarte probabil să te placă happy

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Depinde,vorbeste cu el Daca te place sau nu sau ceva mai greu Fii atent LA fiecare amanunt, cand vorbesti cu el Daca inroseste etc...

| AlexAndrei96 a răspuns:

Stai chill. Eu cu tata ne ducem in vizita mai mereu pe la o fata de la noi la scoala si la tatal ei. Fac exact aceleasi glume, cu scoru, soacra, si eu am doar 13 ani. Parintii nu mi-au interzis sa o vad, mi-au zis ca-mi dau cale libera atata timp cat invat. Deci, ideea e ca noi ne placem mult, si parintii ei ma plac pe mine, si ai mei pe ea. De ce nu a-ti fi impreuna? Nu trebuie sa ai 18 ani sa-ti dai seama ca iubesti pe cineva, atata timp cat parintii tai sunt intelegatori.

| ManTheMan8 a răspuns:

La varsta de 12 ani nu prea trebuie sa te gandesti de din astea, esti mica inca. Paritii tai sunt mai glumeti si te vei obisnuii.

| Anonim200211 a răspuns (pentru ManTheMan8):

N-am spus ca imi place de el! Dar mi se pare putin cam ciudat! laughing Oricum mersi!