| Auslesse a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti...
ce parere v-ati face despre o fata care va invita la un suc? e doar un suc,nimic mai mult!
credeti ca e ok ca o fata sa faca acest pas?
raspunsuri serioase, va rog.

p.s.as prefera sa raspunda cei peste 18 ani!

23 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

E super, dar numai daca baiatul se dovedeste gigel si iti intoarce invitatia. Da' are si ursu' dreptate, acum nu mai sunt caldurile asa mari, si poate ii mai bine sa-l intrebi (pe baiat, nu pe urs), daca nu vrea mai bine un palanet sau un strudel. happy

| Auslesse explică (pentru Zenithf):

Multumesc pentru raspunshappy
app, ti-am trimis un mesajhappy

| RAY a răspuns:

Da arr fi ceva daca s-ar intampla asta, cred ca e ok

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă o fată mă invită la un suc, înseamnă că nu știe nimic despre mine. Mie-mi place berea, nu sucul.

| Dariusuu a răspuns:

Nu e nimic ieşit din comun stai liniştită, eu chiar aş aprecia asta.

Tot respectul pentru fete care nu aşteapta ca băieţi să facă primul pas.

E foarte ok.

| Darkmagic a răspuns:

Cred ca 90% dintre "baietii" din segmentul 18-25 ani, (in epoca fetelor care fac sex de la 16) vor considera ca, (cu liniuta) happy :

- tipa respectiva vrea o relatie, fie ea de prietenie sau de amor;

- ca tipa respectiva are un anume interes in a-i invita; (foarte putini baieti inteleg "doar un suc, nimic mai mult")

Din punctul meu de vedere nu e ok sa faci acest pas decat cu un nene matur, astfel poti fi sigura ca ala nu are cum sa interpreteze sexual asa ceva decat daca e idiot. big grin
Altfel, lasa-i pe pustii de 18 ani sa te invite ei la un suc, de obicei acest pas e facut de femei mature, care ori stiu CE vor...ori sunt atat de mature incat barbatii nu le mai invita la un suc, si deci... happy
-

| Auslesse explică (pentru Darkmagic):

Baiatu` are peste 22 de ani, iar eu peste 20, oricum sunt mai mica decat el!

| Darkmagic a răspuns (pentru Auslesse):

Multi inainte. happy
Eu de obicei dau raspunsuri FOARTE logice, la care nu prea au loc contestatii.
Daca tie iti place baiatul, atunci acel "doar un suc, nimic mai mult" nu-si mai are sensul, because conversatia din "nimic mai mult"winking va merge totusi spre sentimentele tale pentru el.
Daca NU ai nimic sentimental sau alte interese pentru acel tip, atunci reciteste primul meu raspuns, ca sa stii cu cate semne de "!" ii vei spune la finalul intalnirii: "E DOAR UN SUC!"
Suc placut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeee, aici ma bag si-ti dau si un pupic deoarece esti prima care arata respect kiss dar poti da si o placinta pe langa sucul ala ca mi-e o foame de n-am unde sa dorm la noapte tongue

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Hai lasa vrajelile(stiu ca esti glumet) si zi-mi parere tahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Este foarte ok mai, serios. Cei ce vad acest lucru altfel ai invit la ORL

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Ok,dar la ORL sa fie, nu in alta parte!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Da, asta dupa ce le produc eu oarece echimoze la ocheanewinking

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Ce vrajealalaughing...vezi ca s-ar putea sa te manance ursu` ala de la avatar pana la urmalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Ba pe tine!

| Ichnat a răspuns:

Da e foarte normal! Ce au fetele, nu pot face si ele cinste? happy

| Auslesse explică (pentru Ichnat):

Ba da, logic! dar na, voiam parerea unui baiathappy

| Ichnat a răspuns (pentru Auslesse):

Fa cinste! happy Nu se supara nimeni! happy

| vlady434 a răspuns:

Salut! Mie nu prea mi se pare normal; adica e ok sa-ti faca o cinste daca asta vrea.Dar din punct de vedere natural,si poate ca fac pleonasm,barbatul este masculul intr-o relatie,el trebuie sa domine femeia. Adica..."el" invita fetele la suc nu invers,daca e ceva deosebit intre ei. Daca e doar o cinste, repet, merge si reciproc, dar numai daca e cinste. Daca fata are alte intentii, sa nu inceapa cu asa ceva.Sa vorbeasca sau sa faca ceva cu baiatul (nu te gandi la prostii),ce poate sa-l faca fericit,sau ma rog, sa se simta bine. Baiatul daca are intentii MARI, poate sa incerce aproape orice... APROAPE; suc, film, plimbare etc. Sper ca te-am ajutat.

| Alexxxxx1 a răspuns:

Pai daca vrei peste 18 nici nu mai raspund...
Dar la varsta mea, ar fi o idee faina, ar arata ca fata are tupeuwinking

| Bianca_Simina_1993 a răspuns:

E normal deca esti moarta dupa ala

| Auslesse explică (pentru Bianca_Simina_1993):

Esti baiat?laughing, mai citeste inc-o data intrebarea!