| XxPufosheniaXx a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper ca imi veti putea raspunde cat mai repede. De catva timp mi-am gasit un nou prieten si in fiecare zi am orbit pe mess si pe facebook si imi spunea ca ma iubeste etc.
Dar de vreo 3-4 zile nu prea mai vorbeste cu mine. Nu stiu ce sa fac! sad Imi puteti spune voi?

Răspuns Câştigător
| MaAjutiAMersii a răspuns:

Este o ''prietenie'' mai mult virtuala,aceste ''relatii'',ca sa zic asa,nu tin de la distanta,e greu,toate la momentul lor, credeam ca este vorba de ceva la scoala, unde puteti vorbii si unde va puteti vedea, dar asa, ...nu prea sunt sanse

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxPufosheniaXx explică:

Am uitat sa mentionez, noi ne-am intalit vara asta in Zalau. Eu nu locuiesc in Zalau.Deci nu ne intalnim prea des.Mi-e teama sa nu isi gaseasca alta iubita acolosad pe retelele de socializare nu prea mai vorbim si mi se pare ca imi ascunde ceva! Ce ma fac?

| MaAjutiAMersii a răspuns:

Buna.

Conteaza si varsta ta, daca ai...10-11 ani, sunt prietenii copilaresti, care trec atat de repede cum vin, daca ai gen.15-16 ani, inseamna ca s-a ''plictisit'', dar, unde nu mai vorbeste cu tine, in realitate sau pe retelele de socializare?

| XxPufosheniaXx explică (pentru MaAjutiAMersii):

Pe retelele de socializare! In realitate nu putem vorbi inca pentru ca el locuieste in zalau, iar eu nu. El are 13 ani si 6 luni, iar eu am 12 ani si 4 luni...mi-e teama sa nu se indragosteasca de alta fata! sad

| XxPufosheniaXx explică (pentru MaAjutiAMersii):

Multumesc pentru raspuns! ...deja s-a despartit de minesadasta e!

| MaAjutiAMersii a răspuns (pentru XxPufosheniaXx):

Imi pare rau,stiu cum e,dar lasa, o sa mai fie si altii, la varsta ta ar trebui sa te ocupi mai mult de scoala, astea sunt niste tampenii... daca vrei sa stii adevarul, adevaratele relatii pornesc de la liceu big grin

| XxPufosheniaXx explică (pentru MaAjutiAMersii):

Mda...asta-i foarte adevarat! mersi mult happydeja ma simt mai binehappy

| MaAjutiAMersii a răspuns (pentru XxPufosheniaXx):

Este o ''prietenie'' mai mult virtuala,aceste ''relatii'',ca sa zic asa,nu tin de la distanta,e greu,toate la momentul lor, credeam ca este vorba de ceva la scoala, unde puteti vorbii si unde va puteti vedea, dar asa, ...nu prea sunt sanse