| DummyRO a întrebat:

Am si eu o nelămurire, verisorul meu o are iubită pe sora crushului meu(stiu????) si vreau sa o intreb daca vrea sa fim împreună, este ceva neinrelugă cu neamuri chestii? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca fata aia nici nu stie ca o placi, cum poate sa fie crush-ul tau?
Poate nici nu te place...
Crush devine dupa ce iti devine iubita, acum nu este nimic...
Cat priveste gradul de rudenie, nu aveti nici un feld e grad, ca nu sunteti rude, nici macar daca varu tau se insoara cu fata aia!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, n-are nicio treaba. Oricum posibil sunteti mici si n-ajungeti sa conteze gradele astea de rudenie in vreun fel.

| Lostlyric a răspuns:

Daca intretineti relatii intime protejate, e ok. Daca totul e consensual, e ok. Restul tine de taboo. Aveti grija doar sa nu faceti urmasi. big grin
Parerea mea. Hic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu