| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o probblema la care cred ca ati putea sa m ajutati ' doar ce am iesit dintr-o relatie dupa o lunga durata de timp si fiind obisnuit sa ma sune sau sa o sun pe prietena meea acum ma confrunt cu un inceput de depresie as vrea sa stiu ce pot sa fac pentru a scapamde asta si de a reusi sa incep o noua relatie dar pana atunci poate este cineva care se confrunta cu aceeasi situatie sau ar vrea sa poarte o discutie cu mise in acest caz ma poate contacta pe adresa de e-mail teo_shotgun@yahoo.com as vrea sincer sa stiu parerile voastre in legatura cu problema mea multumesc mult si astept.

3 răspunsuri:
| bebenobbel a răspuns:

Daca vrei putem vb pe mess, ti-am luat eu id... si eu sunt in situatia ta.

| MiruD a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la asta. Si ca sa reusesti sa faci asta, trebuie sa ii lasi pe cei din jurul tau sa te ajute. Cu cat esti inconjurat de familie si prieteni, cu atat nu te mai gandesti la fosta. Iesi in oras cu ei, distreza-te, uita de tot. Iti va face bine sa uiti!

| miolina a răspuns:

Implica-te in viata ta. Munceste mult si o vei uita.