| Raul01 a întrebat:

Am si eu o problema...sunt un baiat de 19 ani si mai toate fetele nu vor sa iasa cu mine, pe motivul ca sunt prea inalt. Imi spun ca sunt dragut, de treaba, dar sunt prea inalt pentru ele si ma gandeam ca poate ma ajutati cumva ...Pls?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cele care-ţi recunosc calităţile dar te refuză pe acest motiv fac parte dintr-o tagmă a femeilor pe care toţi bărbaţii ar face bine să le evite: SUPERFICIALELE! Schimbă tagma fătucilor de unde abordezi şi lucrurile se vor schimba radical.
Stai calm că e timp, Înălţimea Ta şi pentru fătuci.

Numai bine.

| PetreConstanta a răspuns:

Este cea mai mare miniuna pe care am auzit-o Sunt tampite Stai linistit Dumnezeu o sa-ti dea si tie jumatatea ta Si daca nu vor sa iasa cu tine mai bine nu mai cheltui bani cu ele ha ha ha Stai linistit sunt si fete inalte

| Gizăz a răspuns:

Eu am 1.96 și mi s-a venit și mie cu motivul ăsta când încă eram în adolescență. Ce răspundeam? "Nu e vina mea că ai tu juma de metru".

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Astea care se impiedica de asemenea aspecte sunt idioate cu diploma, nici nu ai nevoie de o asemenea prietena. Am zis.

| sensesDelight a răspuns:

Înălțimea ta nu este o problemă. Crede-mă, fetele apreciază mult tipii înalți, la fel cum și ele își doresc să fie înalte. Eu am 1.70 și din cauza asta vreau un prieten înalt, și majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut mi-au mărturisit că faptul că sunt scunde le cam scade în topul preferințelor băieților. Normal că tu, fiind înalt, ar trebui să-ți găsești o fată potrivită pentru tine, care să te placă așa cum ești. Baftă!

| NickiMinaj a răspuns:

Poate chiar esti prea inalt laughing daca omu' are peste 2 m?

| znstr a răspuns:

Buna. Deci jur ca nu va inteleg. La baieti nu-i absolut nimic in neregula sa ai peste 1, 80, si eu care sunt fata si am aproape 1, 80 nu ma plang, tu de ce ai face-o? Mai era un tip pe TPU acu vreo 2 saptamani. care se plangea ca are 1, 91 si ca e prea inalt.
Cum zicea si 3DPixel, ori tu esti inalt, ori ele prea scunde. Fii tu linistit ca nu stai in 2-3 fete, ai timp destul sa-ti gasesti o fata pe masura ta la propriu, si nu mai lua asta ca pe un defect.
hai Bafta; p

| 3DPixel a răspuns:

Tu esti prea inalt sau ele sunt prea scunde? Din moment ce ele considera ca esti dragut si de treaba, nu vad de ce nu ar vrea sa iasa cu tine.De micsorat...nu se pune problema.Ce poti face este sa le lasi in pace pe fitoase si sa gasesti o fata care nu se multumeste numai cu perfectiunea.Presupun ca ai mai auzit sfatul asta dar, daca acele fete chiar nu se pot vedea cu un baiat mai inalt, nu ai ce face.Don't worry, exista destule fete care sunt atrase de catre baietii inalti.Fore example...me whistling

| Ady3835 a răspuns:

Sal, eu am 1.75 m si inca nu am iesit cu nicio fata si nu am fost cu niciuna pana in momentu de fata am 18 ani laughing.

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti.
Daca ele nu vor sa te accepte asa, lasa`le gaseste pe cineva care te accepta.

| papushika_3388 a răspuns:

Buna! stai linistit si nu retrai deloc.baietii inalti sunt cei mai atragatori si frumosi. daca ele nu doresc sa iasa cu tine inseamna ca nu tu ci domnisoarele respective au vreo problema ce tine de infatisarea si siluieta lor.probabil se gindesc:ce-ar zice lumea daca ar vedea asa baiat tandru si frumos linga o pitica ca mine? totul o sa fie ok