| dublebubble a întrebat:

Am un amic care spune ca ma place si nu vorbeste cu mine cum vorbeste cu celellate persoane, si ar vrea sa ma cunoasca. ce spuneti sa ai dau o sansa?

4 răspunsuri:
| TheWorstNightmare a răspuns:

Mai intai vezi ce fel de baiat e, daca e un nesimtit nu merita nici o sansa.

| Anita20Peace a răspuns:

Da.intotdeauna exista loc de o a doua sansa.(dupa parerea mea). Numai bine!

| roxanik_6709 a răspuns:

Eu cred ca este bine sa-i acorzi o sansa! Si nu-ti fa probleme in privinta comunicarii, poate ii este rusine, sau nu te cunoaste destul de bine incat sati vorbeasca mai deschis.Bye

| vanessa_9954 a răspuns:

Da,de ce nu.ai ceva de pierdut?