| oNuTzA_9405 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu o problema imi place de un baiat dar el vrea sa il combin cu altcineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tadotaki_8217 a răspuns:

Sa-i spui ce simți. Poate asta ii va deschide ochii hypnotized. Sau poți refuza sa-l combini spunându-i ce simți pentru elhappy.

Saaaaauu: Daca vrei sa-l lași sa se bucure cu alta și tu sa suferi, combina-l - nu-i spune nimic - și gatabig grin

laughing Sper ca te-am ajutat... într-un felbig grin

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dragoste cu forta, nu se poate.O sa apara si pentru tine cineva care te va place pentru ceea ce esti tu.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai de odata ce iti cere sa il combini cu alt cineva inseamna ca te foloseste. Dar nu te opri aici spune-i ce simti tu pentru el si daca esti mai timida spune-i ca persoana ai (care vrea sa se combine cu el ) si sa sa-i spui ca asa a spus ia si vezi ce spune
Naa poate spune ceva in gen
- Asa vreau sa ma placa o fata
-asta e iubirea atevarata
-asta vroiam sa aud
Da depinde ce ii spui.
Mult succeswinking