| alyskumpy a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati cu ceva, am avut o relatie de 2 ani jumate si ne-am despartit din cauza fitzelor mele, acum fostul mi-a zis ca se mai gandeste daca o sa ne impacam daca vrea sa ma ierte, ce sa fac sa reluam relatie, ajutati-ma plsss :*sad

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Da. hai sa iti descriu o situatie mai naspa decat asta in care esti tu. Eu. dupa o relatie de un an. am parasit-o pentru ca era foarte geloasa. Dupa 5 zile ea s-a combinat cu altul. La prima vedere am parut indiferent dar dupa am inceput sa ma gandesc la ea, acum 2 zile am vorbit cu ea etc. la telefon cum o faceam candva si ne-am simtit bine vorbind, intr-un final a inceput sa planga, a2a zi i-am zis ca o sa o conduc acasa, cand m-am apropiat de ea mi-a zis: " dispari " si in secunda urmatoare mi-am luat o palma peste fata. Ea se declara total indiferenta, eu am fost fraierul ca am parasit-o. Mi-a zis ca o sa regret si nu am crezut si intr-adevar acum regret. Acum incerc sa o iau de la capat cu o alta fata thinking Deci in concluzie, daca va zice nu spune-i ca va regreta, combina-te cu altcineva ca sa uiti de el, el te va vrea inapoi, tu il vei respinge, si el intr-un final va regreta ca ti-a dat papucii. big grin