| Magda778 a întrebat:

Bună TPU, aş vrea sa va întreb ceva. Sunt împreuna cu un baiat de 7 ani, la început a fost totul bine şi frumos, se comporta frumos cu mine, ma ajuta chiar şi prin casa îmi oferea atenţie, afeţiune însa de la un timp el nu prea mai îmi ofera aşa multa atenţie şi când eu ma apropi de el să îl pup sau când vreau sa mă ia în brate zice ca e obosit de la munca. Sincera să fiu nu prea ştiu ce ar trebui să cred, ma gandesc sa ma despart de el.Voi ce m-aţi îndruma sa fac? Credeţi ca mai bine mă despart de el? Chiar am nevoie de cateva sfaturi nu stiu ce sa fac

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa se intampla si in casnicie.
Timpul si monotonia isi spun cuvantul, si in relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sune-i "la revedere" si nu mai pierde timpul cu el, ca de nu te-a cerut de navasta in astia 7 ani, nici nu o va face vreodata, ca-i deja plictisit de tine, odata ce iti si arata ca si-a pierdut interesul.
Este timpul sa-ti cauti alt barbat!

| gabicoo a răspuns:

A intervenit rutina.

| ioana748 a răspuns:

Pai, unele relatii se si termina.
Probabil relatia voastra s-a încheiat.

| Miruna333 a răspuns:

Sa te desparti de el, clar. Lucrurile bune nu dureaza la nesfarsit, asa si in cazul relatii. S-a plictisit, nu ii mai arde de tine. Poate sa te si insele, asa ca ai grija, multe persoane s-au trezit cu boli sexuale. Nu ai ce face cand vezi ca nu se mai implica in relatie. Decat sa accepti si sa iti iei zborul.

| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule ferește de ce să fiu motivul despărțirii tale cu el? Mă dă Dumnezeu de pământ.

| Cipi1212 a răspuns:

E decizia ta.