| Yza1996 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste statusuri...tocmai am trecut printr-o despartire si el si-a facut alta prietena, vreau ceva care sa ii arate ca zambesc ceva de indiferenta... cele mai frumoase primesc funda! :X :*

5 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Treataza-l cu aceiasi moneda. Eventual gasesti un baiat si iesi cu el, va veni vreme cand pe el ii va pare rau.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Elena00100 a răspuns:

Si eu plac un baiat si am fost impreuna cu el dar acum suntem prieteni ne mai zicem " te iubesc" dar cred ca el zice astea doar in gluma sad desi eu as vrea sa zica in adevarul tin mult la el si sunt foarte geloasa cand il vad cu alta dar nu am ce sa fac, in cazul tau trateaza-l cu indiferenta, indiferenta doarce cel mai tare happy.

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Asta am patit si eu acum o luna..si m-a sunat si mi-a povestit de ea...a durut intr-adevar. le-am urat numai bine, l-am ascultat cand povestea despre ea, la urma i-am spus scurt: sper sa va tina sa va intelege-ti si ce sa zic..numai bine..paaaaa cu zambetul pe buze chiar daca durea..si stii ce? a functionat, simte indiferenta din partea mea chiar daca stie ca-l iubesc> acum ma suna mereu si-mi zice ca nu e la fel fara mine. sa nu te lasi dusa de val de vorbele lui, te poate face sa te impaci cu el. si daca te impaci cu el asigura-te ca nu mai e cu tipa respectica cum a fost in cazul meu. acum sunt indiferenta cu el si e pe bune. daca ma iubea nu se impaca cu mine si ramanea si cu ea..asa ca... tine-ti zambetul pe buze tot timpul, ii dai satisfactie daca te vede trista, va zice ca suferi dupa el, asta-i face inima sa creasca, dar noi suntem mai puternice si stim sa trecem peste cu machiajul intact

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Nu trebuie un status...asta il face si mai mult sa creada ca tu suferi...asa daca tu nu mai zici nimic, nu te mai gandesti la el, o sa-l doara indiferenta