| Stancu_Diana_1991 a întrebat:

As vrea si eu o felicitare pentru bunica mea. Ceva frumos deoarece este ziua ei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zambet sa-ti cada pe ploape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape.un vis frumos ca al unei povesti. asa sa fie viata pe care o traiesti. La multi ani!

4 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

E mai complicat cu bunica. e ceva mai sensibil trebuie sa ma gandesc. ceva de genul: daca nu erai tu bunico eu nu eram asa frumoasa big grin
ma mai gandesc

| Vi003 a răspuns:

Scrie pe o coala ce simti pentru ea, rasuceste-o si las-o la vedere ca s-o gaseasca bunica, eventual pe masa. O imbratisare de la nepoata ei si-un pupic o vor bucura mult. Imbratiseaz-o si din partea mea...

| suMRed34 a răspuns:

De ce nu ii faci chiar tu o felicitare in care sa ii scrii cea mai frumoasa amintire pe care o ai cu ea? Cred ca ar fi cel mai frumos cadou de ziua ei.