| adiaduțu a întrebat:

bunicul meu e un monstru m-a injurat de mama de ziua mea, si multe astfel de povesti urate! A facut-o pe mama sa planga ca avea o datorie de 180 de lei la ea,si nu a vrut sa ii dea,mai mult ma pandeste, are un tupeu extraordinar. Sfaturi, cum sa ma comport cu monstrul acesta?

Răspuns Câştigător
| tsal24 a răspuns:

Si de ce sta in casa cu voi? Plecati si lasat-l dracu sa stea singur.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa fii respectuos si daca nu-l suporti, te sfatuiesc sa nu-i stai in cale.

| vocea a răspuns:

Pai sa ii explici sa va lase in pace sau sa suni la politie sa intervina dar e bunicul tau trebuie sa il iubesti

| KanezuY a răspuns:

Cumpara o usa blindata si nu mai intra ala in casa.

| Printesa10TM a răspuns:

Nu puteti sa rupeti legatura cu el? Va fura- nu il lasati sa intre in casa.

| adiaduțu explică:

Nu sta in casa cu mine, suntem vecini in pana mea.si nu am cum sa il iubesc, atunci cand iti intra si iti fura din propria casa,...te injura, si nu ii ajung aia 12 milioane pensie, care nici un leu nu da la nepoti....mai si fura, si tot el cu un tupeu

| adiaduțu explică:

Plm,te fura, te injura, si tot el cu gura mare,, suntem vecini, nu locuim in acceasi casa....pe parintii verilor mei ii "Sponsorizeaza", la nepoti 1 leu nu da, si mai intra in casa ta si mai si iti fura si crapă tot din frigider laughing, il urasc, si pe surioara mea de 10 ani a injurat-o acu 3saptamani, In Cru**a Ma***

| adiaduțu explică:

Pai am incercat, dar nu merge
, imi intra in curte si umbla in lucrurile familiei