| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.Care dintre voi ati votato pe NoName sa fie userul anului 2010? Eu da cred ca este cea mai draguta si ea ma sprijina mereu,,, deci sa audd,,, cine, cine, cine, cine? O s-o intreb pe NoName care este cel mai bun/a prieten/a a ei dintre cei care au zis DA si acela va fi rasplatit cu FUNDA! Deci no mituiti pe NoName!

Răspuns Câştigător
| AlecSa_5470 a răspuns:

Eu!

Dupa parerea mea, e cel mai bun user de pe acest site! Nu numai ca ne ajuta dar, chiar daca nu am... socializat... mult cu ea, se vede ca este o persoana si un prieten bunwinking

Succes in continuare NoName

15 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Huge fan.

| Simona a răspuns:

Eu, normal
:X

| Maddu a răspuns:

Eu am votat-o. sh ea m'a ajutat mai mereu de fiecare data...

| Crisyy a răspuns:

Wierd.
Te asigur ca multi au votato pe N0name[printre care si eu], dar nu inteleg cu ce te incalzeste pe tine.

| zoomumba a răspuns:

Eu am votato cu multa incredere si cu mult drag si am curajul s-o intreb asta mai vorbim am ceva de facut (o intreb)papa sa dai funda!

| Codruta a răspuns:

Eu am votat-o!

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am votat pe nimeni. Nu înțeleg ce atâta vâlvă!
Și nu este funda ta, este a site-ului, tu ești subsidiar.
Sunt mulți avizi de fundițe, măcar dă-le la grămadă o dată pentru toți.
Zarurile au fost aruncate iar gongul a încetat să mai bată.
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Eu am votat-o pe NOname pentru ca am reusit sa ma imprietenesc cu ea...am mai vorbit prin mesaje private, am felicitat-o pentru castigarea titlului de user al anului si mi-a spus ca orice problema voi avea sa-i cer ajutorul pentru ca mereu va fi acolo pentru minebig grin este o doolce

| Fluture a răspuns:

Eu euwinking
chiar merita:*

| Alle15 explică:

Dupa tragerea la sorti am ales pe lolipop1312! As fi vrut sa va dau la toti funda, da restul primit votik!

| forever4you a răspuns:

Ce legiuitoare'o esti geloasa?!laughing

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Dennys1521 a răspuns:

Eu nu am votato ca nu am avut ocazia
dar o so votez in vitorhappy