| Luci15 a întrebat:

ce inseamna cand un copil de aproape 1 an se uita la tine aproape non stop, cu atata curiozitate incat nici macar nu clipeste uneori si la orice pas pe care il faci prin camera isi muta ochii dupa tine; p?

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Poate vede ceva deosebit la tine ce nu toti oamenii pot vedeawinking

6 răspunsuri:
| crystycojo98 a răspuns:

Mai ori esti strain si nu te cunoaste, sau i-ai dat ceva si mai vrea, ori ai tipat la el, ori nu e mama langa el si e dor de ea.

| deeadeea111 a răspuns:

Nu e ceva grav. Copii mici i-au exemplul din din jur de asta se uita asa atenti

| sandutza12 a răspuns:

Cred ca te indrageste si te priveste ca un model demn de urmat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu patesti ceva.ei vad in viitor ori anticipeaza ca nu te vor mai vedea si se uita fix pentru a te fotografia. daca nu clipeste e grav.ai grija.

| Pufiiiiiii a răspuns:

Cred ca ii pari interesant/a si e foarte curios

| pisoias a răspuns:

De obicei copiii mici sunt curiosi. Poate ca te admira.