| aurelgabriel a întrebat:

Bună TPU!
Cum își da seama un barbat ca o femeie ar vrea copii sau își dorește?
Va mulțumesc

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O ceri de nevasta si daca-ti spune "DA" atunci clar isi doreste copilasi cu tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aaaa, pai un cuplu care e pus pe facut copii mai si vorbesc intre ei nu?

| StoicAnalysis a răspuns:

De obicei o femeie iti zice prin cuvinte ca vrea un copil, nu da cu subinteles...

| iulia0514 a răspuns:

O întrebi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi si veizi ce iti zice.
Iti dai seama usor dupa raspunsul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi direct! Din moment ce este nevasta ta. Lol, asta este cea mai amuzanta intrebare pe care am vazut-o pe TPU.

| Robert2526 a răspuns:

Ai doua variante.

1. o intrebi
2. ii spui ca ai senzatia ca ai terminat in ea data trecuta si vezi ce reactie are

recomand totusi prima variantahappy

| nevermind1234 a răspuns:

Lucrurile astea de obicei se vorbesc deschis in cuplu. Nu trebuie sa ghicești.

| ZokoZEW a răspuns:

Îi arăți prezervativul și dacă refuza să facă cu prezervativ înseamnă că își dorește copilaș?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru ZokoZEW):

Raspuns catre Violetta. Poate sa zica "DA" ca vrea sa fie nevasta ta, dar asta nu insemna obligatoriu ca isi doreste si un copil. Poate nu ii plac copii si vrea doar sa fiti cununati si atat. Nu tot ce zboara se mananca doamna Violetta de la Sydney.