| sakura_7121 a întrebat:

de anul trecut la inceputul scolii ma place un baiat dar eu nu il plac deloc.
acuum nu inceteaza sa nu ma mai placa. in continuare imi cere prietenia si eu nu-i akkept si iar se supara pe mine si iar se poarta urat cu mine. nnu stiu ce sa fac si cum sa i spun sa inceteze sa nu imi mai ceara prietenia ca oricum nu ii eu akkept ca nu-mi place de el.
este in aceeasi cls ca mine.
va rog sfaturi km sai dau " vestea " sa-i spun intr-un fel mai pe ocolite ca nul plac/

1 răspuns:
| Claudiu2011 a răspuns:

Spune-i ca iti place de altcineva sau ca ai prieten sau ca tiai facut.