| Laviy a întrebat:

De ieri prietenul meu nu ma baga in seama S-a suparat ca i-am citit arhivele, nu ii place. Si nu ma baga in seama deloc ce sa fac? crying

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| positivity a răspuns:

Buna.
Nu este frumos ce ai facut tu. Arhivele, sunt lucrurile lui personale, nu trebuie citite de nimeni in afara de el, sau doar daca el iti da voi poti face acest lucru.
Ar trebui sa-ti ceri scuze, si sa-l rogi sa te ierte; plus, sa-i spui ca nu se va mai intampla, ca nu ai stiut ca se supara asa de tare daca faci asa ceva.
Marturiseste-i cat de rau iti pare.
- Un sfat. Ai grija sa nu mai faci asta, pentru ca, cum am zis, lucrurile personale trebuie sa ramana personale.

Pa, pa.

| MasterYoda a răspuns:

Publica-i arhivele...

| SandraMikyZu a răspuns:

Te miri ca s-a suparat? cine esti ti maicasa? Ce-i asa greu de inteles, cere-ti scuze si nu ai fa chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stai un pic ca-i trece si te cauta el, nu ceda prefate ca nu te intereseaza.

| IrinaMills a răspuns:

Nu e cel mai bun raspuns, dar poate are pe alticineva, dar nu te lasa, insita! sau mai asteapta o zi, 2 si intreaba-l ce doamne are daca te uiti in arhive, spune ca incercai sa vezi daca te insala thinking sau nu stiu!laughing))