| IubesteEa a întrebat:

Deci imi place din nou foarte mult un baiat care m-a placut sau inca o face e complicat asa vineri eu am pupat-o pe o fata pe obraz si el statea si se uita la mine stiu ca de obicei imi spune pa asa apoi a spus nu ma pupi 1.de ce vroia sa il pup eu? el statea cu mainele bagate in buzunare 2. timid sau ceva? apoi i-am zis sa te pup eu, a venit el la mine si m-a pupat pe obraz apoi ma mangaiat pe brat 3.ce sa cred? aproape ca ne am atins mainile cand am plecat l-am intrebat ceva si tot asa cu mainele in buzunar statea si vroia sa vina la mine 4.ma place? si intr-o zi am postat pe mess ca esti un dulce rau de tot ma refeream la alt baiat si cand am iesit fix dupa 2-3 minute dupa ce am iesit el a posta nu am cuvinte sa zic te iubesc si am pus punct 5.de ce cand am iesit a postat aia si nu cand eram online? lucrul asta mi la spus si mie la o poveste care am facut-o impreuna pe mess si a zis ca crede ca asa se va termina nu am cuvinte ce sa zic te iubesc si punct 6.era pentru mine, se aseamana nu? dau funda la cel \cea care a raspuns pe rand 1, 2. multumesc mai multe raspunsuri pls si i-am zis eu mai demult ca ma iubesc 2 baietii si el a zis ca niciunul din inima 7.la ce se refera? 8. ce credeti?
dau funda la cel cea care a raspuns pe rand la intrebari 1, 2 :*

1 răspuns:
| FairPlay a răspuns:

Pai este simplu.
1. probail ca da vroia sa il pupi u
2. sigur este timid
3. fa tu primul pas
4. arata-i ca sti ca te place
5. nu are cum sa te iubeasca instant, deoarece nu ai stat cu el o perioada lunga ca sa se ataseze de tine.
6. ai grija cu baieti de genul asta te pot fraieri foarte usor.

sunt baiat si stiu ce vb.

apropo ce varsata ai u si ce varsta are el?