| alinamoise66 a întrebat:

Deci sa ancepem cu inceputul. am cunoscut un baiat pe facebook si imi cam place de el dar nu stiu daca el ma place cum pot sa aflu?

Răspuns Câştigător
| Criinna123a a răspuns:

Bună Aliii! Păi și mie mi s-a întâmplat de multe ori asta. Probabil îți place de cum arată. happy Mai bine, dacă sunteți din același oraș, ieșiți, vedeți-vă face to face, vezi cum e cu adevărat, și asigură-te mai întâi că tu îl placi! Apoi, poți pune o prietenă comună să îl întrebe. Dacă nu te place ca pe o iubită, probabil se referă la aspectul fizic. Asta nu trebuie să te streseze. kiss Fă-l să te placă, când vorbește cu tine. Fă-l să se simtă bine când e cu tine. kiss Dar dacă te place, asta e bine. Nu uita! E posibil să nu-i spună prietenei tale adevărul, așa că, dacă-l cunoști îndeajuns de bine, spune-i-o tu! kiss Nu trebuie să trăiești cu ideea: 'Dacă i-aș fi zis eu, oare ce s-ar fi întâmplat'? Trebuie să știi tot adevărul! Papa! :-H Baftă! >big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai cu el de vorbă în față, nu pe Facebook!
Pa, pa.

| gelu1970 a răspuns:

Cred ca de lucrul acesta trebuie sa iti dai seama singura din discutiile ce le ai cu el. mare grija, pe paginile de socializare nu stii de cine dai. mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii de pe facebook is o iluzie, ai bine te.ai uita la cei din juru tau.

| stefanursache2004 a răspuns:

Iti schimbi numele il intrebi siapoi iti scimbi numele inapoi si spui esti aia cara l-ai intrebat o data.

| TheBlueDragon a răspuns (pentru stefanursache2004):

Iti dai seama ca tot o sa apara discutiile cu el, nu?

| stefanursache2004 a răspuns (pentru TheBlueDragon):

Da dar atunci o sa stie.