| Annouka a întrebat:

Este ziua mamei mele curand... ce cadou sa i dau? Am buget mic. si da i am dat o felicitate! :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Din contra, sunt exagerat de scumpe la avon si oriflame la cat sunt de proaste.
Mai bine ii iei ceva dintr-un magazin de accesorii gen Meli Melo. Sau ii faci tu ceva dragut, ar aprecia mai mult ceva facut de tine

2 răspunsuri:
| alin131 a răspuns:

Eu pentru ca ma ocup de handmade iti recomand ceva handmade...
E mai altceva decat ce poti oferi de obicei...

| anonimaalee29 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi bijuterii de la Avon sau Oriflame, sunt ft dragute si nu prea scumpe (daca poarta) sau un trandafir, cred ca o floare e cel mai frumos gest

| Adry05 a răspuns (pentru anonimaalee29):

Din contra, sunt exagerat de scumpe la avon si oriflame la cat sunt de proaste.
Mai bine ii iei ceva dintr-un magazin de accesorii gen Meli Melo. Sau ii faci tu ceva dragut, ar aprecia mai mult ceva facut de tine