| lolalory a întrebat:

Eu cu mama ne vedem o data pe an in care stam impreuna 2 luni... Nu mai suport mie dor de ea ce sa fac. Stau si ma gandesc mereu la ea dar nu ma crede... ce sa fac?

6 răspunsuri:
| MkDenisa a răspuns:

Sun-o mai des... Vorbește cu ea ce te doare... Încearcă sa fi mai insistenta

| Klandestin a răspuns:

Cati ani ai? Gaseste-ti un prieten.

| darrio2007 a răspuns:

Ce mama este aia care nu crede cand copilul ei se gandeste tot timpul la ea? De ce nu te ia acolo unde este ea in restul de 10 luni? Nu te vrea prietenul ei?

| Ali_Alina_2002 a răspuns:

Sa o vizitezi mai des!

| R0R0 a răspuns:

Spune-i sa vina mai des ca tu ai nevoie de afectiunea ei.

| miolina a răspuns:

Xeroxeaza poze cu ea, scrisori prin diferite mijloace de comunicare, de cate ori poti.