| Bdbhbddhhd a întrebat:

Eu cu vara mea m-am certat rău. Ea îmi zice mie de un băiat ca o place si ea e mai urâtă adică nimeni nu o place. Are o prietena care e prietena si cu băiatul ăla de caree zice că o place si ii spune. Ei și eu am vb cu băiatul ăla si a zis că nu o cunoaște deloc pe verișoara mea ca nu a văzut -o în viața lui. I-am arătat conversația ei si m-a făcut în toate felurile si mi- a zis că nu trebuia să mă bag între ei, Cică. Problema e ca eu nu știu ce să mai cred stiu ca de mica vrea să fie mai presus decât mine dar ziceți -mi ce credeți voi despre,, relația " lor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bagi cu japca in viata fetei.Las-o in pace.Doamne fereste.

| 3amthinking a răspuns:

Vezi-ti de treaba si las-o in pace. Fiecare a mintit cu ceva. Poate a vrut doar sa iti faca o impresie buna spunandu-ti ca cineva o place sau a vrut sa se simta si ea iubita. Mai ales daca tu o tratezi asa, te crezi cumva superioara?