| Chocolateangeeeel a întrebat:

Buna tpu.Eu si iubitul meu am fost despartiti cateva zile pentru ca a aflat am vorbit cu alt baiat si mi-a dat mesaj cand eram cu el si l-am mintit ca este o fata.Ma iertat credeti ca ma iubeste?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te a iertat inseamna ca te iubeste si ti-a mai dat o sansa, ai grija sa nu se repete pe viitor scena cu minciuna

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna, de increderea si de dragostea care ti-o poarta.

| BruneTTe a răspuns:

De iubit, te iubeste.Altfel iti spunea "pa" definitiv.
Dar oricum, fii sigura ca va tine minte faza asta si iti va trebui muult sa il faci sa uite complet.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ce varsta aveti si de cat timp sunteti impreuna? Asa daca sunteti de mult timp impreuna si sunteti mari inseamna ca te iubeste, dar daca sunteti mici si de putin timp impreuna nu se poate numi iubire, decat placere!
O zi buna!

| Ad1tza a răspuns:

Bun depinde acum. Nu-mi place ca folosesti termenul ''am vorbit'' la aceasta intrebare deci trebuie sa gandesc in doua porti si trebuie sa scriu mai multlaughing. Bun daca ai folosit termenul ''am vorbit'' cu un baiat ca si cum ai fost cu acel baiat in timpu relatiei cu cel cel prezent intrebarea este daca tu il iubesti? inselandu-l pe el. Daca ai vorbit numa prin mesaje cu el cu ai zis tu ca ti-am spus ai lasat de inteles doua variante atuncea a fost ceva minor si fara importanta.Si normal ca te iubeste in cazul daca te-a iertat stiinda ca ''ai vorbit cu cineva(o relatie cu alt baiat, in timp ce erai si cu el), si daca ai vb ceva banal ceau ce faci? nu stiu de ce sar supara sper ca am inteles intrebarea ta si te-am putut ajuta happy Bafta

| Andradalaura a răspuns:

Poate te-a iertat dar de uitat nu uita niciodata... daca tot ai o relatie cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta. daca vrei sa vorbesti cu alti baieti renunta la acesta

| stalinscaya a răspuns:

Eu zic ca te iubeste de oare ce este gelos daca nu era gelos ni dure in fund cu cine vorbei u