| IubesteEa a întrebat:

ieri m-am certat cu fostul iubit findca eram pe messul fratelui meu si am scris la status sorsa la pc si el a zis buna ma cf? iar eu i-am zis nu vezi ce scrie la status si mi-a zis sa tac ca il enervez si i-am zis si tu pe mine si ma injurat si eu pe el si tot asa...eu de obicei cand zic si tu ma enervezi zic din dragoste o fi zis si el din asta? de ce ne certam? cand am fost despartiti am mers in tineretului dupa 1 saptamana.de la despartire si m-a facut proasta se uita dupa mine apoi a zis ca il enervez si eu tot la fel i-am zis ca si el ma enerveaza cand zic asta inca il mai iubesc si nu stiu de ce ne certam daca suntem despartiti acum 1 saptamana.am vb, am ras ne intelegeam si acum ce credeti o cearta poate fi si din dragoste? sau nu mai tine la mine? dau fundalove struck mersisad
Ai un raspuns pentru flori?

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Mai nu stiu ar putea fi si din dragoste,dar in cazul tau nu stiu e prea exagerat sa apelezi la jicniri asta nu mai e din dragoste,,,ai putea discuta cu el despre acest subiect,il intrebi daca simte ceva pentru tine, ce anume simte si daca relatia voastra mai poate functiona normal sau e doar asa sa treaca timpul,,,(nu ne-ai dat mai multe detalii:varsta lui, a ta sa stim si noi pe ce criterii sa ne axam)

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu nu tind să cred că o asemenea ceartă ar fi din dragoste. Toată relaţia voastră mi se pare disfuncţională, e ca şi cum aţi trage de voi să rămâneţi împreună. Părerea mea este că poate ar trebui să renunţaţi. Nu se merită, atâta timp cât vă enervaţi reciproc şi aruncaţi cu vorbe într-o parte şi-n alta.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca tea injurat sigur nu mai tine la tinewinking

si va certati intruna ptca sigur u il iertai mereuoh go on
sunt multi baieti care vor tine la tine, te vor aprecia si te vor respecta

| ella1515 a răspuns:

Hmm.ciudat depinde uneori baietii fac asa cand iubesc eu stiu pe cineva care e asa dar poate chiar numai vrea sa fie cu tine.Incearca sa vorbesti cu el si sa il intrebi de ce se comporta asa cu tine si daca nu merge lasa-l si gaseste-ti pe cineva care sa te merite si mai ales sa nu te injure cum face el. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si el a zis,si eu am zis,si el a zis, si am raspuns, da el de colo...si eu la fel.ce e asta? sau ce nu tie clar in relatia asta? daca-i poti spune relatie.

| Emiily a răspuns:

Ai doua obtiuni crede ce vrei:
1. Va certati din cauza ca el te iubeste inca si nu vrea sa te piarda.
sau
2. Va certati din cauza ca e el tampit...lasal.sunt o gramada pe lumea asta. distreazate.