| Chainsaw a întrebat:

Buna tpu.Imi place de un baiat cam cu 4 ani decat mine eu avand 14. Daca eram mai mare ar fi fost cu mine ehh asta e.Nu aveam curaj sa vb cu el doar pe mess si dupa ne-am injurat apoi ne-am vz in real si ne-am impacat.El ma amageste...si mie imi place de el.Am iesit afara si stateam cu niste prietene avand rolele si a venit la mine sa ne plimbam.Ma tot intreba ce am de ce ma uit intr-un anumit fel la el, ma uitam deoarece si el se uita la mine laughing ma uitam si eu la el, cred ca s-a prins pentru ca evitam sa ma uit la el ma uitam in alta parte apoi la el. Oricum tot daca ar vrea sa fie cu mine l-as respinge deoarece cred ca e mai bine sa fim prieteni decat sa ma combin cu el si dupa nici 1 zi sa ne despartim si sa nu ne mai bagam in seama.Intrebarea mea este urmatoarea thinking Eu nu prea stau cu el pe afara are alt anturaj in fine.Sa il intreb daca mai iese maine cu rolele? Prietena mea mi-a zis sa ii cer nr laughing, el inainte se ruga de mine sa il dau dar eram certati si mda.Ar trebui sa ii zic daca vine maine cu rolele ca nu am cu cine sa ies ca x si y nu vor sa vina? Imi e rusine sa ii zic dupa poate zice ca sunt disperata sau imi place de el, vreau doar sa ne plimbam dar imi e rusine sa ii scriu.Voi ce spuneti sa fac? Ar trebui sa incerc iar daca nu vrea sa il las pe el sa ma caute? Oricum el ma baga de fiecare data in seama primul.Ar trebui sa incerc? poate o sa ne mai imprietenim.

11 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Intai lasa timpu sa treaca sa vezi ce fel de baiat e si dupa daca iti place dee el combinatehappy

| nuname a răspuns:

Sincer nu prea ai ce face, deoarece asa va interpreta, inevitabil. Dupa cum ai descris aici, sigur te va refuza daca il vei intreba! poate ca nu iti place raspunsul, dar iti zic realitatea!
PS:Am trecut de multe ori prin faze de astea!

| BTWIN a răspuns:

''cam cu 4 ani decat mine'' straight face
lasa-l in pace, daca ar fi voit ceva de la tine acum ti-ar fi spus, plus ca e cam mare pentru tine

| MenInShadow a răspuns:

Daca nu-i scrii, fi sigura ca nu v-a venii.
Gandeste-te mai putin la ce o sa se intample, si mai mult la ce vrei tu, daca nu-i spui, n-are de unde sa tie.
Intreaba-l, n-ai de unde sti ce crede el, asa ca, incearca-ti norocul, il intrebi, si nu se intampla nimic, o sa accepte, incearaca, daca n-are nimic de facut, o sa accepte.

| Diavolcata a răspuns:

Lasa-l sa vina el la tine happy

| Chainsaw explică:

El a venit la mine, se baga mereu cu mine in seama cand ma vede.Ar fi bine sa il intreb doar daca mai iese cu rolele pentru ca nu am cu cine sa ies?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Stai linistita singurul loc unde se vrea el e la tine in pat.

| Diavolcata a răspuns:

Lasa-l in pace o vremehappy

| ???? a răspuns:

Bună.

Eu zic să nu sari „ hop - țop ", să te combini cu el, pentru că el este mai mare decât tine, și băieții mai mari au alte intenții, cred că și tu știi.
Așteaptă să treacă timpul, și să vezi cât de bine te înțelegi cu el, și ce intenții are.
Și nu-ți fie rușine să conversezi cu el, dacă îți este rușine, nu îți vei putea da seama, ce intenții are, și ce fel de om este.

O seară plăcută, succes.

Pa, pa.

| Prose15 a răspuns:

Nu conteaza varsta

| Ingerasulinocent a răspuns:

Fa-l sa creada ca ai iubit, dupa ii spui ca x si y nu pot sa iasa in parc, si ca nu ai cu cine sa mergi afara. El o sa se ofere si tu ti-ai indeplinit visul. Si poate eu am sa primesc o fundita?