| SoyLunaIsGay a întrebat:

Imi place de un baiat se 19 ani(eu am 13). Cum sa ii arat ca il plac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru asta?

| Doub a răspuns:

Te costumezi în broască ţestoasă şi îi spui să te scoată la plimbare cu lesa.

| Florentina9210 a răspuns:

La 13 ani, de abia asteapta ala sa te aiba la asternut.

| WaterDrop a răspuns:

Cel mai bun mod sa il cuceresti este prin a creste inca 5 ani.Nu ai cum altfel.

| UnBroken2016 a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta, nu il baga pe ala in puscarie copil tembel.

| ALittleDeath a răspuns:

Dai foc papusilor tale si ii spui ca vrei sa devii papusa lui

| GabrielPaladin a răspuns:

Salut.
Nu este iesit din comun sa fi atrasa de baieti mult mai maturi decat tine, dar ramai la faza de admiratie.
Nu esti inca suficient de matura pentru o astfel de relatie, nu te grabi.
Indreapta-ti atentia catre baieti apropiati de varsta ta. Sfatul meu este sa discuti cu cineva din familie despre acest lucru. In mod normal ai sa primesti sfaturile cele mei bune.
Bafta.

| Napotitană a răspuns:

Ai doar 13 ani.O să ai tu timp şi de băieţi, no, acu' pune burta pă carte.