| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU îmi puteți da niste exemple de gesturi foarte dulci si drăguțe care ar da pe spate orice iubita? Ceva gest care sa o facă extrem de fericita,

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Gandeste-te tu la ceva frumos, nu intreba. Cu cat e mai personal si are legatura cu voi e mai special/

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Te pui în genunchi în fața ei și îi oferi un inel de platină cu diamant și spui frumos: „vrei să fii soția mea"?

| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca ti-ai dat drumul in ea si ca o vei lua de sotie.
Acum fie o sa se bucure, fie se panicheaza.
Daca se bucura e bine, daca se panicheaza ii spui ca ai glumit si apoi va fi extrem de fericita ca nu e adevarat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Le place ff mult sa le dai limbutze la bobul magic.

| AdrianVoicu a răspuns:

Un pumn in fata, fetele adora asta

| anoniiim1807 a răspuns:

Sa o pupi pe gat, umar.
Sa o săruți evident
Mie una îmi place sa îmi lase semnele alea pe gat (de la supt laughing laughing laughing )

| Mesmjkkk a răspuns:

Sa te afisezi cu ea cat mai mult
Du-te la ea acasa iar in camera ei lipestei muuuuulte biletele pe care scrii ceva frumos

| Elizaaa1234 a răspuns:

Oferă-i flori si ciocolată. Spune-i cât de specială e, cât de mult inseamnă pentru tine şi cel mai important: afişează-te cu ea în public!

| Elizaaa1234 a răspuns:

Oferă-i flori si ciocolată. Spune-i cât de specială e pentru tine şi petrece mult timp cu ea. Acordă-i atenție şi demonstrează-i că o iubeşti...