| LoriWitch a întrebat:

imi puteti da si mie niste activitati de familie in timpul liber, ceva sa nu fie la calculator, poate jocuri incarti( si regulile lor) ceva care sa ne aduca impreuna, multumesc

10 răspunsuri:
| annna69 a răspuns:

O iesire prin oras, cumparaturi, tot e sezonu ati putea merge la o piscina ceva happy

| TheLegend1997 a răspuns:

Pai o plimbare e relaxanta, un picnic, o iesire in oras sa mancati, cumparaturi, cu bicicleta/rolele..etc. sau puteti juca carti, table, sah daca nu va plictiseste..la piscina/plaja..sa jucati fotbal, basket etc.bowling sau biliard... sper ca te-am ajutat big grin

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, plimbari in padure, scaldat sau piscina, distrati-va cu un super puzzle,(asta faceam eu cu tatal meu), plimbari prin magazine, zoo, muzeul satului, muzee, targuri, de jucat carti gen maccao, nu te supara frate, bricolaj, sau ce am facut eu, va faceti poze in cele mai zapacite ipostaze sau pe unde aticalatorit) si faci un filmulet in movie maker, apoi arati familiei, o sa le placa mult! Sper ca ti-am fost de folos!

| Dydydodo a răspuns:

Picnicul este ceva foarte relaxant, il puteti organiza : in padure, in crang, la marginea unui lac happy puteti juca volei, fotbal sau ori ce alt ceva. O plimbare cu biciclete ar fi ceva grozav, miscarea este mereu bine venita.Un concediu la mare unde va puteti distra in voie pe plaja. O sedinta foto in familie, poate fii foarte amuzanta (si eu am facut asta cu ai mei) puteti folosi masti, costume sau ori ce vreti. O plimbare seara prin parc sau o reuniune de familie unde sa aveti niste gustari si bauturi ca sa povestiti si sa radeti de vremurile vechi happy. Doar tu stii ce le place happy alege. Distractie placuta.

| LoriWitch explică:

A piscina acasa. Si deja ne am saturat de ea. Nici sa mergem in oras nu putem
. Sntem de fapt 3 fete din 3 generatii diferite

| LoriWitch explică:

Ceva jocuriin carti ineresante... Ceva idei de alte activitati...

| MaryMarya001 a răspuns:

Ca sa va apropiati mai mult, de ce nu jucati remi, monopoly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excursii la sfarsit de saptamana

| pilifalexandru a răspuns:

Bicicleta prin parc, plimbat cu barca, picnic.

| Aleeee95 a răspuns:

Sa iesiti toti in oras, la o teresa sau restaurant, sa va plimbati prin oras, sa organizati un gratar/picnic, sa organizati o seara a jocurilor ( carti, etc ).