| anaany a întrebat:

Imi puteti da un model de felicitare? Vine ziua mamei si vreau sa fie excelenta! Trimite-ti-mi o poza cu modelul de felicitare daca aveti.Dar sa fie mai diferita decat celelalte felicitari.

1 răspuns:
| ladybug17 a răspuns:

Cu siguranta ai o imaginatie buna, ai putea sa te folosesti de ea, sunt sigura ca nimeni nu va putea sa creeze ceva mai unic si mai orignal decat tine si daca totusi nu ai nici o ideea poti cumpara una de la supermarket sunt foarte multe modele si foarte variate! Mesajul pana la urma conteaza, nu ambalajul, sigur mama ta va aprecia gestul deoarece este un gest din suflet!