| sufletdeing3r a întrebat:

Iubita mea vrea sa vina cateva zile la mine, deci nu a mai fost la mine pana acum. Ce sa vorbesc cu maicasa si cum sa fac sa o conving sa o lase pe fiica-sa sa vina la mine? Ajutati-ma ca poate spun ce nu trebuie:d, si poate ati trecut si voi prin asa ceva. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Sarah64 a răspuns:

Umm...Pai ai putea sa ii expici totul despre tine..ca desigur ca o mama isi face griji pentru copilul ei. si nu se stie ce baietii intalneste >:d< asa ca mai intai vorbeste`i despre tine despre modul tau de viata si dupa ea va decide daca va vrea sau nu sa o lase pe fika`sa la tine; oo3
Baftaaa! Funda? [; x]

5 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Uite lucrurile nu sunt asa simple cum te astepti tu sa fie. Daca are o mama mai protectiva care nu are asa mare incredere in ea sa fii sigur ca nu o sa o lase cateva zile la tine ( se va gandii evident ca vreti sa faceti prostioare ). Mai depinde si de ce relatie ai tu cu mama ei cat de bine te cunoaste si ce incredere are in tine. Prin urmare daca ea nu reuseste sa o convinga pe mama ei nu stiu daca are rost sa incerci tu avand in vedere ca esti baiat si insistenta ta poate atrage diverse banuieli. Ahh da! si daca ea nu a mai fost lasata la tine acasa nici macar o zi sau o noapte nu are rost sa insisti la cateva zile. Daca nu ai consolidat o relatie apropiata cu parintii ei nu va fi usor sa obtii ceea ce doresti asa ca iti recomand inainte de toate sa ti creezi o imagine in fata lor si dupa aceea se mai pune vorba de astfel de rugaminti XD

| neutrino a răspuns:

Doamna, sarut mana, va rog sa-i dati voie sa mearga la mine cateva zile, nu facem nimic rau, doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vina la ce? ce sa faca la tine? cateva zile? de ce nu toata viata? daca e iubita? tu faci ca lupul cu scufita rosie? vaaaiii eram fata mare.acuma cine ma mai ia? iar lupul; te mai iau eu de vreo doua trei ori.

Răspuns utilizator avertizat
| mmamiruna a răspuns:

Salutare. In primul rand ar trebui sa intri putin pe sub pielea mamei ei, cu mici atentii... apoi sa o rogi sa o lase pe fata ei cateva zile la tine. Vorbeste frumos, fi natural si sigur nu te va refuzawinking Sper sa te ajute!