| Angel2006 a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana la Craciun, si anul acesta m-am gandit sa fiu eu "Mos Craciun" pentru parintii mei. Sunt in pana de idei si vreau sa va cer si voua parerea, ce as putea sa le iau, intr-un buget de aprox 50 de lei pentru ambele cadouri. Poate pare o suma mica dar de la colindat nu fac cine stie ce, si alti bani nu mai am...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este frumos din partea ta sa te gandesti sa daruiesti cadouri.
Idei de cadouri simple dar semnificative, pe care parintii le-ar putea purat cu drag: manusi, caciula tricotata, fular, portofele, ac de cravata (daca tata poarta cravata), o esarfa sau brosa, daca mama poarta asa ceva samd.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putini bani dar pentru ea e mai usor sa aduci o floare sau 5 si lui 2 sticle de bere. Ramai cu rest pentru tine

| Emma30555 a răspuns:

Niște căni cu specific, niște dulciuri, o sticla de vin,