| mirunaaa96 a întrebat:

- Buna TPU happy! Maine este Revelionu` si nu stiu ce sa fac. adica maine o sa merg la sat dar nu o sa stau mult [ 2 - 3 ore ] si seara o sa fiu acasa cu tata si cu fratii. Ce as putea face? As vrea sa ies in oras da nimeni " nu are chef oh go on " sau cei mai multi stau cu familia. Vreau sa spun ca o sa ma plictisesc numa cu tata si fratii oh go on. Astept Idei. Fuundaaa!

Răspuns Câştigător
| maria4567 a răspuns:

Poiiii...incearca sa asculti muzicaa pe calculator,sa te uiti la tv,sa vorbesti la mobil, sa faci teste haioase pe calculator, sa iei niste chipsuri sau ceva seminte ca sa itit pierzi timpul dar eu as zice sa iti petreci timpul cu famialia ar fi cel mai bine.eu cu familia imi petrec revelionul si pe 12 noapte cand vine anul nou deschidem sampania o data am si spar un geam la vecniul nostrulaughingce am mai ras.ok multa distractie sa ai si un an nou cu sanatate si fericire!happy

2 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Sa vb cu prieteni pe mes,pe facebook,sa iti pui la status sarbatori fericite tuturor, sa le trimiti bancuri, sa te distrezi e tot ce conteaza big grin

| DdoarEuuu a răspuns:

Pai ai putea sa te uiti la un film. sau sa iti inviti prietenii la tine acasa, depinde ce vrei u sa faci...o idee
Funda! 1