| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Maine este ziua la cea mai buna prietena a mea si vreau un mesaj (ne cunoaștem de 11ani, împlinește 18 ani da de carnet de șoferi ) va rog ajuatima sa introduceți si aceste chestii in mesaj... Dau funda pentru cel mai frumos mesaj

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai poti sa-i scrii in mesaj asa:
"Esti cea mai buna prietena a mea si sper sa ramanen unite si la bine si la greu ca prietenia noastra sa nu moara niciodata si iti doresc mult succes in toate cele propuse de tine."
Zic ca e destul de mine, o sa-i placa indiferent de ce e daca vine de la tine cu sinceritate.
Toate cele bune.

| CodyObrain a răspuns:

Dicks out for haramble!