| Alex26Stoica a întrebat:

Mie imi place de o fata, iar ea nu stie ca o plac...nu as vrea sa afle ca o plac ca dupa o sa ma bage in friendzone, ea este putin nebuna, putin perversa si nu prea stiu ce sa fac?! Eu am 16 ani, iar ea 15.Tot aceasta a incercat sa ma combine cu altcineva, dar fara succes, de atunci am inceput sa o plac pe ea!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Vorbeste cu ea cat mai mult, dar incearca sa iesi din bariera asta de prieteni prin flirt mai incolo. Nu-i marturisi nimic pana nu da si ea semne ca e interesata.
BTW, nu fii insistent! Sa-i scrii de 200 de ori pe zi pentru ca va ajunge sa nu te suporte. Mai las-o si pe ea sa te caute, fa-i si putin pe inabordabilul

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Invit`o la o intalnire, atinge`o, sarut`o.Nu te mai pierde in 1000 de vorbe si arata`i ca vrei sa fii cu ea.Si ea vrea asta si doar te testa sa vada daca iti place de ea.Ai trecut testul ei prin noroc chior, acum da`te la ea.

| UzOm a răspuns:

Și parcă văd cum o să pui o întrebare de genul: "Iubita mea de care v-am povestit acum trei luni, mă înșeală. Ce să fac?"