| RuxyRox a întrebat:

Mie imi place mult de un baiat. El e f dragut dar nu stiu daca ma place.Cate odata se mai baga in seama cu mine dar nu stiu ce sa cred.Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| MojooJoj0 a răspuns:

Daca se baga in seama cu tine inseamna ca ii esti simpatica. Poate te vrea ca iubita sau ca amica! Asta poti afla numai tu! Incearca sa vorbesti cu el pe diferite teme cum ar fi muzica sau ceva ce te pasioneaza pe tine, poate aveti ceva in comun.Sau oferate sa il ajuti cu ceva legat de soala daca o frecventati pe acceasi.Mult succes!

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Da 1 incearca sa afli de la persoane apropiate lui daca te placa, sau prin alte persoane prietena de ale tale sa-l intrebe asa mai pe ocolite etc etc, 2. sa incerci tu sa afli discutand mai mult pe mess, prin telefon, pe fb,.