| AddictedAddy a întrebat:

prietena mea s-a despartit de mine pentru ca "ma iubeste dar nu mai merge(din spusele ei)"
Eu am intrebat-o "tu chiar ma iubesti cu adevarat?" Si nu a raspuns. dupa 2 ore am intrebat-o "te-ai suparat?"
Si ea imi raspunde "nu. doar ca ma dau batuta" eu "cum adica?" Ea "Te iubesc enorm. darcam senzatia ca nu mai merge... crying" eu " e ce sa ne despartim? Daca ma iubesti si te iubesc?" Ea "nu... vroiam sa o zic... crying( nu e vina ta. ci a mea. totul e din cauza mea. sunt o prosta, nu ma suport! sad " "ma urasc! Mai bine nu existam! ". o rog sa raspunda la telefon dar nu vrea. dupa imi scrie asta "e vina mea. nu vreau sa te ranesc si sa te mint in continuu. Te iubesc. dar crying " [cand citesc asta imi vine sa plang si ma doare inima sad ]
Si imi mai spune
"Eu plang non-stop, tata tipa la mine, nici pe mine nu ma suport, ma urasc enorm. ma bantuie gandul ca ceva nu merge. ma simt aiurea. sunt o proasta. si daca nu iti raspund inseamna ca mi-a luat tata telefonul. iarta-ma pentru tot. esti ursuletul mdu. si vei ramane. si totul e din cauza mea! " nu mai pot sa rezist crying o rog sa vina pana afara sa vorbim fata in fata si spune "nu pot sa te privesc crying "
M intreaba "sunt rece?" Eu "nu esti deloc rece" ea "pana si eu ma simt. simt ca nu merge. decat sa o fac mai tarziu. e mai bine acum. chiar daca stiu ca voi regreta si voi plange in fiecare seara de acum. dar poate asa e mai bine crying", "stii ca incep sa innebunesc? Mai devreme plangeam si priveam cutitul de pe masa. ma gandeam cum ar fii. daca n-as mai fii. nu ar mai suferi nimeni. as fii fericita, zi fii si tu. ca nu ma mai privesti si te intrebi de ce am facut-o. nu ma pot opri din plans, te iubesc prea mult. si ma urasc pentru ca te-am facutcsa suferi. pentru o proasta! ", "o pfoasta care nici nu stie ce vrea de la viata, care pana nici tasu' nu o suporta. nici prieteni nu pre am... nu sunt in stare de nimic! Si tu ma iubesti. stiu ca te intrebi. daca te iubesc de ce am facut-o. pentru ca te iubesc si iti vreau binele si tot ce-i mai bun din lume!
O rog iar sa ne vedem dar "nu vreau sa ne vedem. o sa ma las batuta. o sa incep sa plang. si nu vreau sa fac asta! Te rog, nu ma obliga sa fac asta! Intelege-ma! Nu-s in stare sa vorbesc fata in fata! Nici sa te privesc nu pot crying "... si eu pana la urma spun "bine. daca asa vrei. pe mine nu ma mai intereseaza viata asta. da-o dracu, da-ma dracu. vreau sa mor". ea "te rog. nu mai zi asta... crying((((" ea "vreau sa ma urasti! Merit asta!

Va rog ajutati-ma crying vreau sa o recuperez crying nu pot trai fara ea

13 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu as putea sa a despart de iubitul meu..pentru ca il iubesc.Din asta...intelegi tu totwinking

| Dintrebare a răspuns:

Recunosc ca nu am avut rabdare sa citesc tot dialogul inundat cu lacrimi virtuale. Dar parerea mea e ca ea a facut ceva rau, de aia tot insista ca ea e aia vinovata si tu esti cel bun. Poate si-a gasit un al gagic. Trebuie sa te intalnesti cu ea fata in fata si sa vorbiti

| gemeni6226 a răspuns:

E clar :te iubeste dar te-a inselat. Povestea ce ai scris e lunga dar adevarul asta e:a avut un moment de slabiciune cu altcineva, a facut o prostie regreta, se simta murdara si nedemna de tine, te iubeste dar stie ca nu te mai merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drame adolescentine, daca drama nu vine singura, o cream noi.

De cat timp sunteti impreuna, de trei zile?

| sofisis a răspuns:

E emo?

| Lawliet14 a răspuns:

Lupta pentru ea! La inceput am crezut ca nu te place, dar... Pare sa aiba un moment prost!

| InnocentSίn a răspuns:

N.am mai ras de mult atat laughing)). Cati ani aveti copilasi?

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Probabil a facut vreo prostie." Te-a inselat. Sau cine stie..Si acubaga vrajeli ca urla. Eu ii rupeam capu. Urasc suferinta. Si mai ales ca, copilele din ziua de azi pun botu si la o vorba de caterinca. Si probabil, a pus botu la altu mai mare ca ea. Sau ca voi.
Baiatule, nu exista " Nu pot traii fara ea ". Exista " Viata merge inainte.".
Si daca te iubeste cu adevarat se va intoarce la tine acum sau mai tarziu indiferent de situatie. Asa ca, un sfat.Trateaz-o cu indiferenta.Ca atunci isi baga unghia in gat.Ca din cate am citit, fata asta cam are caterinca pe ea. Asa ca frate, fruntea sus.cum zice frizeru'.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un dialog normal si obisnuit pentru 14 ani... gasesti tu alta

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca a facut ceva ce ii sta pe constiinta. Ma gandesc ca te-a inselat.

| T0T a răspuns:

Face mișto de tine sau e proastă, mai bine rupe legătura cu ea că îți face rău.

| RAY a răspuns:

Unde sunt barbati de alta data, trist ce sa spun

| anad a răspuns:

Las-o singura cateva zile si fa pe indiferentul! Vei vedea ce urgent te " recupereaza " ea pe tine!