| Ygcyttyfftyftytyc a întrebat:

Bună TPU sora mea a fost pentru prima oră la not și a venit plângând spunând ca profesorul ei de înot e prea dur. Mama zice că trebuie să se obișnuiască cu el, că trebuie să știe să înoate. Am încercat să o întreb ce ia făcut proful dar nu a vrut să îmi spună. P.S: Sora mea pare tare speriată și am auzit-o cum îi spunea ursului ei de pluș cum a împins-o profu in apă. Cine știe cum se poartă boul cu ea, trebuie să îi spun la mama sa o scoată de la înot că o învăț eu să înoate. Ce trebuie să fac? Dau un Fundoi mare cât voi.

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Spune-i mamei tale ce se intampla chiar si tatalui. Ca exista destui dobitoci pe lumea asta(mai ales in TPU sunt multi si sunt de groaza cata prostie zace in capul lor). Si e mai bine asa decat sa sufere sora ta iar dobitocul sa mai castige bani de pe urma asta. Nu are voie sa se comporte asa cu ea. Dar dobitoci exista peste tot. Deci spune-le parintilor sa nu faca mai rau profesorul ala. Eu daca il cunosteam il injuram si saream si cu prietenii pe el daca facea asa cu sora mea

33 răspunsuri:
| Ygcyttyfftyftytyc explică (pentru relian):

Sa ști că la sora mea îi place apa ea a rugat-o pe mama să
o ducă la înot! Eu nu m-am luat prof vreau doar să știu de ce plânge soramea, poate e prea dur! Nu vrei să dai un răspuns calumea nu mai da.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu acuza profesorul pentru ca nu ai dreptate, copii mint intotdeauna ca sa obtina ce vor, iar sora ta minte bineinteles.
Eset nromal ca profesorul sa ordone tuturor sa sara in apa, ca de aia ii duc parintii la orele de inot, sa invete sa inoate. faptul ca a refuzat nu-l face pe profesor bou, ci razgaiata pe sora ta si fara bun simt.
Merge acolos a invete sa inoate si trebuei sa execute ceea ce profesorul ii cere. Profesorul trebuie sa fie dur, pentru ca la inot te poti scufunda si murii in fractiuni de secunda, acolo nu-i loc de blandete sau de rugat de copilasii, ori executi, ori pleci acasa.
Invata sa respectii oamneii si sa intelegi situatia, inainte sa o pupi pe sora-ta pentru capriciile si prostteala ei, ca nu o ajuti deloc, dimpotriva, ii strici caracterul.
Copilul trebuie sa invete sa asculte, indiferent ca-i mama, tata sau profesorul!

| Ygcyttyfftyftytyc explică:

Nu sunt grasa aia e fix soramea!