| Nicky06 a întrebat:

Spuneti-mi daca am fost rea sau si voi ati fi facut la fel. Totul a inceput cand eram la magazin, la caserie. Cand doamna a luat bonul am vrut sa-l vad dar ea i-a dat bonul mamei. Eu am intrebat-o daca pot sa-l vad si eu si intre timp am tras foarte usor bonul. Ea mi l-a dat rautacios. Dupa ce m-am uitat i-am dat bonul inapoi dar ea s-a intors. Am zis:
-Tata, iti trebuie bonul?
-Nu.
-Bine, atunci ma duc sa il arunc. Am facut vreo doi pasi dupa care mama agitata:
-Nu Nicoleta, nu-l arunca!

Smecheria mea a fost ca i-am atras atentia mamei cu :,, ma duc sa il arunc"! Imi venea sa izbucnesc in ras.

18 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

O, genial!
Mi-am pierdut cateva secunde din viata citind porcaria asta.

| Mentosanaaa a răspuns (pentru zăGhost):

Same. -.-

| Nicky06 explică (pentru zăGhost):

Si un minut sa comentezi, ai facut asta sa atragi atentia, nu-i asa?

| zăGhost a răspuns (pentru Nicky06):

Sa atrag atentia cui si pentru ce?
Nu inteleg de ce ai impresia ca imi pasa ce crede cineva de pe net despre mine.
Am scris acel comentariu ca sa intelegi si tu ca asta e un site pe care oamenii cer sfaturi, nu povestesc tampenii patite de ei in magazin.
Ai postat textul asta sa afli daca ai fost REA. laughing Pui o intrebare de clasa a V-a si vrei sa iti puna eticheta niste straini [lucru care dovedeste cam cata incredere ai in tine] si cu asta cred ca am spus tot.

| unknownn a răspuns:

Nu inteleg, care-i treaba?

| Nicky06 explică (pentru unknownn):

Am fost rea daca am zis asa... cumva la misto ca il arunc?

| BountyLoverXD a răspuns (pentru Nicky06):

Nu, nu ai fost

| unknownn a răspuns (pentru Nicky06):

OMG,nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknownn):

Idem, amice.
Sunt la fel de confuză.

| nicko a răspuns:

Si care-i partea rautacioasa?laughing....in general bonul se pastreaza pana la iesirea din magazin, asa scrie undeva pe usa, Apropo frumos nume

| Nicky06 explică (pentru nicko):

Faptul ca am zis cumva la misto ca il arunc. Si am vrut sa il arunc afara, in parcare. Apropo, mersi.

| BountyLoverXD a răspuns:

Tu nu ai gresit cu nimic, as fi facut si eu la fel, dar nu inteleg, mama ta de ce ti l-a dat rautacios?

| Nicky06 explică (pentru BountyLoverXD):

Pentru ca l-am tras usor.

| Anonima264 a răspuns:

Nu,nu ai fost rea!
Desi tot nu prea am inteles, de ce vreai sa ii atragi atentia mamei tale?

| schmoll a răspuns:

Nu este nimic iesit din comun, fiecare avem reactii de genu

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Fa'ma sa inteleg, cu ce ai fost rautacioasa si ce s-a intamplat ca sunt in ceata...

| Nicky06 explică (pentru InvisiblePinkUnicorn):

Pentru ca am zis cumva la misto ca il arunc.

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns (pentru Nicky06):

Ey na acum si tu, nu ai fost stai calma... Si pana la urma e doar un bon, nu inteleg de ce a facut maica'ta asa... thinking