| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am mai povestit despre baiatul acela care nu recunoaste ca ma place.Incearca sa ma faca geloasa.Si eu incerc sa-l fac dar,cand ii spun despre un baiat care ma place,el imi spune sa vorbesc cu el(cu baiatul acela).Dar cand el imi povesteste despre o fata care il place, si eu ii spun la fel.Nu stiu ce sa mai cred.El imi trimite mereu melodii de dragoste pe mess.Imi povesteste despre ce a facut cu prietenii lui.E glumet, ma face sa rad.Dar azi era putin ciudat.Cand am intrat eu pe mess, el a iesit.Nu stiu ce e cu el.Il cunosc de trei saptamani si m-am intalnit cu el de doua ori ca amicii.Am nevoie de un sfat bun pentru ca nu stiu ce sa mai fac.El mi-a spus ca nu are iubita si nu vrea relati...cand i-am spus eu sa se cupleze cu fata aceea care-l place.E ciudat.Credeti ca e mai bine sa numai vorbesc cu el? Eu am inceput sa simt ceva...si mi-e teama.Dau fundita.Am nevoie de sfaturisad

4 răspunsuri:
| creatzulik a răspuns:

Daca iti place de el spune-i.o ca si el pana la urma se va plictisii sau se va indragostii de altcineva..probabil asteapta sa faci tu primul pas.

| Georgii97 a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti ..sau macar sa-i dai de inteles ca il placi. poate totusi el asteapta sa faci tu primul pas. Sper ca ti-am fost de ajutor

| eleee a răspuns:

Daca iti place de el spune-i.o ca si el pana la urma se va plictisii sau se va indragostii de altcineva..probabil asteapta sa faci tu primul pas ..si cred ca te face sa razi si chesti deaste pentru ca tine mult la tine.:X sper sa fitii impreuna.:*

| Mary1000 a răspuns (pentru eleee):

Nu stiu ce sa fac.Nu vreau sa fac eu primul pas.Azi m-a intrebat daca am Vodafone ca sa-l ajut, sa-i trimit mesaje gratuite, si i-am spus adevarul ca nu sunt pe vodafone.Si l-am intrebat daca vrea mesaje sa vorbeasca cu iubita lui...si el a spus:nu nu.Multumesc frumos pentru sfathappy