| CallOfDeath a întrebat:

TPU!
Sunt a 9-a, in clasa cu ea. Cand eram la inceputul clasei a 9-a nu-mi prea placea cum e sa fii la liceu, nu-mi placeau noi mei colegi de clasa (erau imaturi). Cu alte cuvinte voiam inapoi in generala. Pana cand am dat de ea, o fata cu simtul umorului, la locul ei si constincioasa. Ea m-a facut sa-mi placa la liceu. Sa va explic mai detaliat cum s-a strecurat in mintea mea:
15.09.2014, ziua in care am intalnit-o pentru prima oara in viata. Avea niste ochi superbi! Fa-ti curaj sa te prezinti! Ma indragostisem pe loc de ea. M-am dus timid la ea si am facut cunostinta. Ea era foarte indrazneata pe langa mine, un timid si jumatate. Era de varsta cu mine, o chema Daniela si i-a facut placere de cunostinta. Eu rosisem, ea numai un zambet. M-a intrebat de ce sunt asa timid. Blocandu-ma intrebarea ei i-am spus adevarul, ca-mi place de ea. Spunand ce aveam pe suflet m-am eliberat total, iar de atunci nici ca n-am mai fost timid in preajma ei. Si ei ii placea de mine. Am intrebat-o pe loc daca vrea sa fie cu mine, raspunzandu-mi ca vrea. De atunci noi inca suntem impreuna si nu vreau sa se termine ce e intre noi niciodata.
28.09.2014 - primul sarut cu ea. Am fost un sarut extraordinar de romantic. Amandoi stiam sa sarutam, deoarece am mai trecut prin saruturi. Nu voi uita in viata vietii mele primul sarut cu ea! Si Craciunul, si Revelionul l-am petrecut impreuna, urmand zeci de saruturi apoi.
Problema este urmatoarea: In saptamana altfel ne vom duce cu clasa in tabara. Si eu avand obiceiul de a o strange in brate si s-o sarut peste tot, nu voi ocazia sa fac astea de fata cu toti colegii. Ca daca ne-ar vedea ar spune la tot liceul de noi si ar rade de Dani a mea, iar eu nu vreau asta! Eu cu ea ieseam din liceu si ne duceam la coltul strazii sa ne giugiulim, in tabara unde ne vom putea efectua obiceiul 1 la mana.
2 la mana: Ii voi cunoaste prietenele si nu vreau sa ma fac de ras in fata lor. Ne vor pune sa trecem anumite probe de cuplu si eu nu o pot saruta de fata cu altcineva! Ajutor! Ofer fundita!

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mi se pare o idioțenie să faceți acele probe. Dacă v-ați iubi nu ar fi nevoie de așa ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Veti gasi acolo in tabara un loc discret unde va puteti saruta.
Cum trebuie sa procedezi cu prietenele o intrebi pe ea. Ea le cunoaste cel mai bine. Nu te vei face de ras in fata lor.