| CristinaHoran a întrebat:

Sunt topita dupa un baiat si mi-a dat de inteles ca si el ma place. Eu sunt din Bucuresti, el e din Braila si doar in vacante il vad din cand in cand. O prietena din Braila mi-a spus ca in timpul anului, se da la fetele din clasa lui.Eu nu stiu ce sa fac : sa lupt pentru el sau sa renunt?

Răspuns Câştigător
| Emy2 a răspuns:

NU pirde timpu cu asfel de oameni. Renunta. Normal ar trebui ca el sa se lupte pentru tine nu tu pentru el.

4 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Quit!
Pentru o distanta de 200km nu are rost.

| VLΛD a răspuns:

Nu are rost sa te lupti pentru el

| BounceOne a răspuns:

De obicei relatiile la distanta nu rezista foarte mult...Parerea mea este sa renunti la el, chiar daca ai putea sa faci ceva extrem ca sa fii cu el (dar asta implica sa renunti la viata din Bucuresti si sa te muti in Braila). big grin Oricum nu este singurul baiat de pe planeta...

| bizi89 a răspuns:

Uita-l