| LittleRose a întrebat:

Buna TPU.Sunt vopsita bruneta, am peste 7 straturi de vopsea in par si as vrea sa ma decolorez spre un roscat aramiu.Am parul destul de ars, despicat...totusi stiti vreo metoda in afara de decolorarea in salon? Nu naturista. Vreo vopsea decoloranta care sa mearga si pentru parul vopsit si totusi sa nu il arda atat de tare.Multumesc anticipat. Fundita mare mare+vot.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

O sa ti distrugi parul cu totu indeferent ce medota ai aplica, mai asteapta si mai tunde l din cand in cand ca sa scapi de el