| anonim_4396 a întrebat:

TPU! va cer si voua parerea, daca ma puteti ajuta. E vorba despre prietenul meu:ne-am cunoscut pe Conquiztador si am vorbit mult dupa pe mess. El e din Roman, eu sunt din Husi. Mi-e greu si nu stiu ce sa fac. Oare are rost relatia asta? El e un rac, eu capricorn.Ne intelegem foarte bine.Ne completam perfect unu pe celalalt, dar am cateodata indoieli cine stie ce face el pe acolo, cu cine iese.Adevarul e ca sunt foarte geloasa si nu e bine deloc. Avem amandoi 16 ani.Eu sunt mai mare cu jumatate de an, dar nu are importanta asta. Ce parere aveti? Oare va rezista relatia? El e foarte visator si speram ca ne vom vedea in curand.Mentionez ca suntem impreuna de aproximativ 5 luni, mai exact 25 martie.Multumesc >anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| RenataG a răspuns:

ce poveste... ceva de genu mi s a intamplat si miehee heetot asa am facut cunostinta cu cineva de pe conquiztador si tot asa am avut o relatie lunga dar ne am intl ca era din acelasi oras de unde sunt si eu.

Dar nu stiu daca relatia ta se poate numi o relatie si inca de 5 luni pentru ca nici nu v ati intalnit si cine stie ce face el... dar poate nu e genul acela de baiat si poate chiar tine la tine si succes la intalnirebig grin:*

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Hei .lasa.gelozia. Si apoicrezi ca la 16 ani esti gata de maritis. esti ff agita ta dupa cum povestesti., E normal sa aiba pe cineva pentru ca sunteti inca copii Crezi ac el sta in casa si vb cu tine doar. Hai fii serioasa si eu vb cu multa lume pe mess.si.ce. ochii care nu se vad se uita

| maryana5 a răspuns:

Depinde cum esti si tu. Tie iti fug ochii dupa altii avand in vedere ca iubitu' nu e prin zona?

| doar.pt.voi. a răspuns:

In 5 luni nu v-ati intalnit?!?! INCA? Amandoi aveti 16 ani...la varsta asta inca aveti capricii.Gandeste-te asa:el vede o fata frumusica, serioasa si ii place de ea, si in cazul tau tot asa. Ce a-ti face? Chiar ai incredere 100% in el? Dar el in tine? Iti spune tot? NU cred ca va rezista mult relatia voastra...cu parere de rau

| Alexandra2095 a răspuns:

Va multumesc mult pentru sfaturi.Imi mai deschideti ochiibig hug Aveti mare dreptatehappy

| m5w a răspuns:

Stai fara grija.in Roman sunt vreo 2-3 fete faine si alea luate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochii care nu se vad...se uita(mai ales cei care nu se cunosc prea bine)

| Catte a răspuns:

Si eu sunt din Husibig grin