| LittleRose a întrebat:

Va rog lamuriti-ma si pe mine.Azi am mers cu o fosta prietena pana undeva.Pe drum ne-am intalnit cu doi baieti pe care ii cunosteam amandoua. Unul dintre ei era baiatul de care imi place. Ea le-a facut cu ochiu, ei si-au vazut de drum, baiatul care imi place ne fixase cu privirea. Apoi ea i-a strigat sa ne astepte si i-a rugat sa vina cu noi.Eu mergeam langa baiatul care imi place dar el tot ramanea in urma. M-am uitat dupa el, ramasese la un moment dat pe loc cu privirea in pamant apoi mergea dar destul de departe de noi.De doua ori am vazut. Apoi celalalt l-a intrebat pe baiatul de care imi place daca merge si el.Baiatul a refuzat categoric si au mers in alta directie iar eu si fosta prietena ne-am vazut de drum. Vreau sa va intreb de ce credeti ca ramanea in urma si de ce a refuzat sa mearga? Va multumesc anticipat. Fundita mare :X

Răspuns Câştigător
| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Pai...daca era mai mare ca tine poate nu ii placea si nu a vrut sa te raneasca si a incercat in alt mod sa iti spuna ca nu-i place de tnsper sa intelegi iubirea nu se vede si la perosana care o iubesti. pupici

6 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Nu poti sa stii niciodata ce este in mintea unui baiat, ce isi imagineaza [inchipuie] Faza e ca nu se stie sigur daca te place, vorbeste cu el nu iti fie rusine.succeshappy:X

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Ori pentru ca te place si s`a intimidat enorm smug
ori pentru ca poate se simte prost in ptrezenta ta si a prietenei tale...

| Any a răspuns:

Poate si el te place si poate este o persoana timida, sau o persoana care nu-i place sa iasa in evidenta.Cand va mai intalniti incearca sa vb cu el despre chestia asta si poate o sa iti spuna ca doreste sa fie cu tine. fundita!

| DannySteel a răspuns:

Eu cred ca este timid in preasma ta sau " POATE " dar doar poate ii place de prietena ta si el stie ca tie iti place de el tongue

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna LittleRose interesanta poveste se poate
sa fie speriat (intimidathee hee) cum sunt unii baieti
de voi doua pentru ca sunteti fete...or
pentru ca te place enormmmmmpe tine sau pe prietena ta
or s-a certat cu prietenul sau la apucat gelozia ca statea cu voi orkum nu te simti prost.big grin
Sper sa fii cu el sa imi zici povestea (cum v-ati cunoscut pe privat)
Succes
Bafta!
puppy dog eyes

| ungurash a răspuns:

Se poate sa fii plahnuit ceva dinainte, sau vroia sa se uite la fundul tau.noi baietii cam obisnuim sa facem asa.Mergem in spatele unor fete ca sa ne uitam la fundul lor