| byanca1999 a întrebat:

vreau niste sfaturi:joi merg cu scoala la casa de copii, ce as putea sa le duc? raspunsuri rapide va rog! fundita la cele mai bune! jur!

Răspuns Câştigător
| Serena_8675 a răspuns:

Dulciuri, haine pe care nu le mai porti, jucarii, incaltaminte...acum depinde si de varsta copiilor de acolo.Noi cand faceam aceste actiuni de voluntariat adunam bani si le cumparam cate ceva dulce dar in special rechizite pentru scoala (copii erau in clase 1-5 ). Sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| 3v3LyNuK a răspuns:

Le poti da:haine care nu le mai porti; jucarii de care te-ai plictisit; accesorii de tot felul(elastice de par; bratari; lanticuri; inele etc.); si ai putea sa le dai si incaltari toate sa fie ce nu mai folosesti caci dupa aia iti va parea rau de ele crede-ma!

| liveplus a răspuns:

Poti sa le duci niste jucarii sau bomboane.

| ankybc a răspuns:

Am fost si noi de craciun si le-am dus fructe si jucarii

| Blufadoodle a răspuns:

Jucarii,carti,caiete,pixuri,stilouri,creioane,fructe,bomboane

| Blufadoodle a răspuns:

Jucarii,carti,caiete,pixuri,stilouri,creioane,fructe,bomboane.