| JustFreedom a întrebat:

Vreau sa ma mut de la mate-info la filologie iar parintii mei imi interzic asta . Am incercat prin toate modalitatile sa le explic ca asta este ceea ce-mi doresc dar nici nu vor sa ma asculte . Ce sa fac? Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta nu este legata de Dragoste si sex.Aici nu se pun intrebari despre scoala.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu e D/S e Familie&Relatii.Ea/El are o problema cu parintii deci aici se pune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Shadow100,da,acum se afla la Familie & Relatii, pentru ca aici a fost mutata dar a fost postata la Dragoste si sex.Stiu foarte bine ce spun si nu am gresit decit o singura data, citind intrebarea in graba, cu ceva timp in urma si mi-am si cerut scuze persoanei in cauza.Numai bine.

| Wowhow a răspuns:

Sunt sigura ca daca vei incepe sa iei note mici la materiile specifice (mate, fizica, chimie) si o sa dai vina pe faptul ca nu ai inclinatie pentru ele, o sa se gandeasca sa te mute pentru a nu-ti strica viitorul. Dar trebuie sa fii gata sa-ti accepti consecintele